wpb_set_post_views(get_the_ID());

Kontakt

Adres
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu – Biuro Projektu “Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2020”.

(parter budynku Skalar)

ul. Górecka 1, 60-201 Poznań 
e-mail: biurocsw@odnpoznan.pl
Telefon: +48 618-584-779

Kierownictwo

  • Piotr Waśko
    Dyrektor Projektu CSW2020
    piotr.wasko@odnpoznan.pl
    Telefon: +48 61 85 84 752
  • Waldemar Łazuga
    Główny ekspert ds. rozwoju kompetencji kluczowych
    waldemar.lazuga@odnpoznan.pl
  • Agnieszka Kalisz
    Kierownik Projektu
    agnieszka.kalisz@odnpoznan.pl
    Telefon: +48 61 85 84 736
    Tel. kom.: +48 726 701 349

Sekretariat

Informacje o projekcie, pytania ogólne

  • Agnieszka Borowiecka
    Asystent Kierownika Projektu
    agnieszka.borowiecka@odnpoznan.pl
    Telefon: +48 61 85 84 740
    Tel. kom.: +48 504 041 989
  • Andżelika Jankowska
    Sekretarz Projektu
    andzelika.jankowska@odnpoznan.pl
    Telefon: +48 61 85 84 779
    Tel. kom.: +48 723 819 242

Przesyłanie comiesięcznej dokumentacji rozliczeniowej i dokumentacji uczestników
dokumentacja@odnpoznan.pl

Dział ds. finansowych

Finanse, płatności, rozliczenia, wkład własny

  • Mariusz Śmietański
    Główny Księgowy Projektu
    mariusz.smietanski@odnpoznan.pl
    Telefon: +48 61 85 84 738
  • Iza Wojno-Gradowska
    Księgowa Projektu
    iza.wojno@odnpoznan.pl
    Telefon: +48 61 85 84 726
    Tel. kom.: +48 501 784 908
  • Małgorzata Zielewicz
    Specjalista ds. wkładu własnego
    wklad.wlasny@odnpoznan.pl
    Telefon kom.: +48 504 118 446
  • Magdalena Maciejewska-Sadowska
    Specjalista ds. rozliczeń i dokumentacji
    magdalena.maciejewska@odnpoznan.pl
    Tel. + 48 61 85 84 742
  • Magdalena Danielewicz
    Specjalista ds. monitoringu
    magdalena.danielewicz@odnpoznan.pl
    Tel. + 48 61 85 84 742

Zamówienia publiczne

  • Krystyna Marcinkowska
    Główny specjalista ds. realizacji zamówień publicznych i monitoringu postępu rzeczowego
    krystyna.marcinkowska@odnpoznan.pl
    Telefon: +48 61 85 84 769

Dział ds. technicznych

Infrastuktura informatyczna, sprzęt TIK, problemy techniczne, awarie, platforma edukacyjna

  • Tomasz Maciejewski
    Główny ekspert ds. technologii informacyjnych i komunikacyjnych
    tomasz.maciejewski@odnpoznan.pl
    Telefon: +48 61 85 84 767
  • Dorota Stolpe-Pilarska
    Specjalista ds. wdrażania aplikacji
    dorota.stolpe@odnpoznan.pl
    Telefon: +48 61 85 84 765
  • Grzegorz Łabenda
    Specjalista ds. technicznych
    grzegorz.labenda@odnpoznan.pl
    Telefon: +48 61 85 84 766
  • Sven Kubacki
    Specjalista ds. multimediów
    sven.kubacki@odnpoznan.pl

Opiekunowie naukowi podprojektów edukacyjnych

dr Anna Chudzińska
Opiekun naukowy podprojektu Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolski
anna.chudzinska@odnpoznan.pl
Tel. kom.: 666 882 456

prof. dr hab. Waldemar Ratajczak
Opiekun naukowy podprojektu Cyfrowa Mapa Dorzecza Warty
waldemar.ratajczak@odnpoznan.pl

prof. UAM dr hab. Alfred Stach
Opiekun naukowy podprojektu Cyfrowa Mapa Dorzecza Warty
alfred.stach@odnpoznan.pl

prof. UAM dr hab. Violetta Julkowska
Opiekun naukowy podprojektu Akademia Kształcenia Wyprzedzającego
violetta.julkowska@odnpoznan.pl
Tel. kom.: 662 025 123

dr Mariusz Menz
Opiekun naukowy podprojektu Klasy Akademickie
mariusz.menz@odnpoznan.pl
Tel. kom.: 506 073 301

prof. UAM dr hab. Sebastian Paczos
Opiekun naukowy podprojektu Ligi Przedmiotowe
sebastian.paczos@odnpoznan.pl
Tel. kom.: 602 588 768

mgr Roman Dwulit
Opiekun naukowy podprojektu Uczniowskie Laboratoria Informatyczne
roman.dwulit@odnpoznan.pl
Tel. kom.: 530 710 642

mgr Zbigniew Nowak
Opiekun naukowy podprojektu Uczniowskie Laboratoria Informatyczne
zbigniew.nowak@odnpoznan.pl
Tel. kom.: 600 856 417

Doradcy metodyczni

Adres Biura Projektu Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2020:

Poznań Górecka 1, Poznań 
E-mail: biurocsw@odnpoznan.pl 
Telefon: +48 618-584-779