Liga polska 2019/2020 #drużyny

Lista szkół i drużyn

Liceum Ogólnokształcące im. Janka z Czarnkowa w Czarnkowie (HUMANIŚCI Z CZARNKOWA)

Trener: Marzena Pietraszak

Zuzanna Terlecka, Monika Żukowska, Karolina Bilska, Julia Biskup, Jakub Janas, Zuzanna Ławrynowicz, Michalina Dydo, Alicja Sołtysiak, Wiktoria Pieścikowska

Liceum Ogólnokształcące im. hetmana Stefana Czarnieckiego w Wieleniu (VANITAS)

Trener: Wioletta Spychalska

Milena Berg, Agata Szwabowicz, Weronika Płochacz, Anna Koza, Zuzanna Taraśkiewicz, Dominika Tymek, Martyna Każmierczak, Michał Giś

Zespół Szkół nr 1 w Zbąszyniu – Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Garczyńskiego (MŁODZI ODKRYWCY)

Trener: Katarzyna Kubiak

Zuzanna Brudło, Karina Buła, Anna Kubicka, Zuzanna Mania, Magdalena Marcinkowska, Dawid Pawlik, Kornelia Smogur, Selena Soporowska

Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Obornikach (WESELNICY)

Trener: Agnieszka Balcerowiak

Aleksandra Mrówka, Aleksandra Ziółkowska, Aleksandra Saroska, Aleksandra Leśnicka, Wiktoria Pera, Maria Polcyn, Dawid Górny, Eliasz Szczepski

I Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica w Pleszewie (KWIATKI STASZKA)

Trener: Izabela Guz-Czajka

Marcelina Obecna, Karolina Przeorek, Konstancja Gaedig, Wiktoria Gaedig, Aleksandra Jurga, Natalia Grzegirek, Milena Sójka, Mikołaj Goliński

Liceum Ogólnokształcące im. gen. Józefa Wybickiego w Śremie (ŚREMSKA BOHEMA)

Trener: Tomasz Fijałkowski

 Jędrzej Bąk, Zofia Nojszewska,Maja Majcher, lga Rydzewska, Kamil Grelak, Natalia Sójka, Julia Nowak, Michał Kujawa

I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie w Złotowie (FILOMACI)

Trener: Wioletta Lis

Cecylia Stefaniak, Wojciech Łyk, Maciej Szymański, Wiktoria Francuzik, Dawid Sulgostowski, Oliwia Frydryszek,Wiktoria Brewka, Wojciech Malinowski

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. J. Bytnara “Rudego” w Kaliszu (KOGICI)

Trener: Aneta Marchwicka

Hubert Adamiak, Martyna Grabarczyk, Oliwia Śliwka, Marita Wojciechowska, Anna Wypuszcz, Alicja Kaczmarkiewicz, Edyta Schroder, Jakub Rubas

Zespół Szkół Techniczno – Elektronicznych w Kaliszu (SERY NA PLASTERY)

Trener: Beata Wicenciak

Agata Plewińska, Michał Kwiatek, Wiktor Pietrzykowski, Michał Przybyłowski, Kacper Szczepański, Hubert Ambroziak, Franciszek Górny, Maciej Kowalczyk

Liceum Ogólnokształcące im. K. Wielkiego w Kole (LIGA KAZIKA)

Trener: Monika Dudek

Jowita Kucal, Zuzanna Maruszewska, Weronika Waberska, Ada Rosiak, Jakub Szybura, Sabrina Gutowska, Ewelina Zawiślak i Dariusz Okupski

Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie (LITERATKI)

Trener: Marzena Kasprolewicz

Szymon Knuła, Patryk Kreczmer, Sergiusz Gawroński, Julia Selwat, Dawid Lis, Kamil Junik, Tymoteusz Krystek, Łukasz Talaga

Zespół Szkół im. K. Libelta w Gołańczy (GRYFFINDOR)

Trener: Brygida Spychała 

Patrycja Gomulec, Natalia Majchrzak, Julia Hajduk, Julia Kaczmarek, Miłosz Stałowski, Agata Grzegorzewska, Karina Czajkowska, Joanna Łyduch

Processed with VSCO with g3 preset

Zespół Szkół Ekonomicznych im. M. Jackowskiego w Słupcy (SERYJNE KSIĄŻKOMANIACZKI)

Trener: Grażyna Garsztka

Wiktoria Antczak,Magdalena Grzelczak, Katarzyna Surmacz, Klaudia Szygenda, Julia Urbaniak, Weronika Wawrzyniak, Martyna Wróblewska, Patrycja Woźniak

Zespół Szkół  nr 1 w Wągrowcu (GIGANCI)

Trener: Magdalena Wekwert

Kamila Kamińska, Jakub Knopf, Paweł Kowalewski, Kacper Darul, Bartosz Konwiński, Sebastian Hinc, Paweł Chruścicki

Zespół Szkół im. Powst. Wlkp 1918-1919 w Krzyżu Wielkopolskim (HUMANIŚCI ERY KOMPA)

Trener: Ryszard Szydełko

Martyna Koza, Klaudia Wojtkowiak, Bartosz Belczyk, Łukasz Graś, Radosław Borek, Stanisław Nocuła, Mateusz Klekota, Albert Ziemski

rbt

Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. M. Kopernika w Nowym Tomyślu (DEKADENCI)

Trener: Małgorzata Herla

Gabriela Rożek, Zuzanna Lisek, Marcin Woga, Karolina Wajman, Alicja Czaprańska, Karolina Szajek, Marika Lis, Weronika Ratajczak

Liceum Ogólnokształcące w ZSP CKU w Przygodzicach (ZBROJNY KWIAT RYCERSTWA)

Trener: Joanna Zbroja

Patrycja Gąsiorek, Marlena Skórecka, Wiktoria Cecot, Wiktoria Grzesiak, Jakub Demel, Denis Róg, Krzysztof Lorek, Ernest Zimmermann

II Liceum Ogółnokształcące w ZS Technicznych i Ogólnokształcących im. Gen. Dr R. Abrahama we Wrześni (ABRAHAMCZYCY)

Trener: Izabella Zygmunt

Wiktoria Bacharewicz, Maria Urbańska, Aleks Stelmach, Weronika Ostrowska, Wiktoria Stefaniak, Sabina Szczygieł-Grzybowska, Paulina Kubiak i Patrycja Janowska

Zespół Szkół Ekonomiczno-Odzieżowych w Gnieźnie (KRÓLEWSKI EKONOMIK)

Trener: Ilona Wencel

Kacper Dobrzycki, Patryk Furmaniak, Jakub Koperski, Anna Michalczyk, Aleksandra Muszyńska, Oskar Puchalski, Julia Stachowiak, Marcin Tomaszewski

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Dezyderego Chłapowskiego w Witkowie (DEZYDERKI)

Trener: Krystyna Popielec-Stürmer

Julia Krych, Wiktoria Zykowska, Weronika Pawlak, Julia Staszak, Filip Wojtyra, Michalina Wabińska, Aleksandra Fijałkowska, Paulina Machińska

I Liceum Ogólnokształcące im. A. Asnyka w Kaliszu (ASY Z ASNYKA)

Trener: Joanna Montelatic

Aleksander Artemov, Nikola Janczak, Kinga Wychorska, Alicja Jezierska, Katarzyna Krawczyk, Julia Bąk, Julia Wardęga, Katarzyna Okoń

Technikum nr 1 w Pleszewie (ROMANTYCZNI)

Trener: Natalia Tatko

Weronika Kaźmierska, Karolina Przybył, Jagoda Składnikiewicz, Jagoda Marszałek, Jagoda Urbaniak, Magdalena Rudnicka, Patryk Królik. Weronika Zybała 

Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie Podgórnym (LITERACKIE LWY)

Trener: Michał Kokorzycki

Zuzanna Janiec, Patrycja Gapik,Jagna Kosowska, Patrycja Dąbrowska, Julia Szyling, Malwina Pawłowska, Olga Grabowska, Maksymilian Flaum

I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ostrzeszowie (CURIE HUMANIŚCI)

Trener: Anna Szkopek

Daria Strzelecka, Samanta Miś, Nicole Przybylska, Wiktoria Plewa, Aleksandra Buda, Alicja Kocerka, Julia Jędrysiak, Jagoda Rychlak