Podsumowanie III edycji Lig Przedmiotowych

W czwartek 17 czerwca br. odbyło się spotkanie podsumowujące III edycję Lig Przedmiotowych, realizowanych w ramach Projektu „Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2020”. Spotkanie poprowadził Dyrektor Projektu – Pan Piotr Waśko, natomiast gośćmi specjalnymi byli:

  • Paulina Stochniałek – Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego,
  • Dorota Kinal – Dyrektor Departamentu Edukacji i Nauki UMWW,
  • Sylwia Wójcik – Dyrektor Departamentu Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego UMWW,
  • prof. dr hab. Waldemar Łazuga – Główny Ekspert ds. rozwoju kompetencji kluczowych w Projekcie,
  • prof. UAM dr hab. Sebastian Paczos – Opiekun naukowy Lig Przedmiotowych.

To już trzecia edycja rywalizacji uczniów z 24 szkół ponadpodstawowych z całej Wielkopolsk. Uczniowie podczas rozgrywek odpowiadali na pytania z j. polskiego, fizyki, geografii i j. angielskiego. Rywalizacja trwała przez sześć miesięcy, a poziom rozgrywek był naprawdę wysoki. Uczniowie dawali z siebie wszystko i odpowiadali na pytania komisji konkursowej, niejednokrotnie zaskakując posiadaną już wiedzą.
Z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie IV edycji projektu. Wierzymy, że rozgrywki będą tak ciekawe jak tegoroczne!

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej WTK z uroczystego podsumowania kolejnej edycji podprojektu edukacyjnego „Ligi Przedmiotowe”. Więcej informacji na temat III edycji podprojektu w materiale na portalu epoznan.pl https://epoznan.pl/news-news-118843-podsumowanie_iii_edycji_podprojektu_edukacyjnego_ligi_przedmiotowe

Transmisję z uroczystości dostępna jest na profilu Facebookowym (Cyfrowa Szkoła Wielkopolska 2020 | Facebook) oraz na kanale YouTube (https://www.youtube.com/c/csw2020).