wpb_set_post_views(get_the_ID());

Śpiewnik

Śpiewnik zawiera dwanaście wybranych utworów związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski, a w szczególności w historii Wielkopolski. Każdy utwór został nagrany w formie pliku dźwiękowego zarówno z linią melodyczną, jak również w postaci podkładu muzycznego. Zostały dołączone notatki o historii powstania utworu oraz wydarzeniach, z którymi dany utwór jest związany Dodatkowo istnieje możliwość wysłuchania melodii z jednoczesnym śledzeniem […]

Śpiewnik zawiera dwanaście wybranych utworów związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski, a w szczególności w historii Wielkopolski. Każdy utwór został nagrany w formie pliku dźwiękowego zarówno z linią melodyczną, jak również w postaci podkładu muzycznego. Zostały dołączone notatki o historii powstania utworu oraz wydarzeniach, z którymi dany utwór jest związany Dodatkowo istnieje możliwość wysłuchania melodii z jednoczesnym śledzeniem tekstu, co umożliwia uczniowi łatwiejsze przyswojenie tekstu i melodii utworu. Do każdego utworu dołączono materiał ćwiczeniowy w postaci filmów przedstawiających grę utworu na pianinie oraz ćwiczenia w postaci interaktywnych quizów sprawdzających znajomość tekstu, melodii oraz historii związanej z utworem. Szkolny Śpiewnik Patriotyczny stanowi ciekawy zasób edukacyjny możliwy do wykorzystania przez nauczycieli podczas zajęć szkolnych, których celem jest wspieranie kształcenia muzycznego oraz promowanie treści patriotycznych.

Wydawca: ODN Poznań posiada wszystkie majątkowe prawa autorskie do Szkolnego Śpiewnika Patriotycznego i rozporządza nimi na zasadzie licencji wyłącznej. Korzystanie z materiału jest całkowicie bezpłatne.

Wykonawca i autor: Sztuka Uczenia oraz Learnetic SA