Liga geograficzna 2019/2020 #drużyny

Liceum Ogólnokształcące im. Janka z Czarnkowa w Czarnkowie (LO-JAŚKI Z CZARNKOWA)

Trener: Tomasz Biernat

Zofia Anioła, Michał Budaj, Fabiszak Martyna, Wiktoria Nowak, Agata Przybył, Judyta Sell, Aleksandra Szwed, Aleksandra Wdowiak

Liceum Ogólnokształcące im. hetmana Stefana Czarnieckiego w Wieleniu (ŻUCZĘTA)

Trener: Izabela Mróz

Patryk Nowicki, Jarosław Matysiuk, Mateusz Góźdź, Julia Freiwald, Julia   Biatkowska, Mateusz Mendyk, Klaudia  Buśko, Milena Berg

Zespół Szkół nr 1 w Zbąszyniu – Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Garczyńskiego (KREATYWNI)

Trener: Sara Wolnik

Michalina Furman, Wiktoria Jędrzejczak, Maksymilian Kaczmarek, Wanessa Laskowska, Paulina Pawłowska,Alicja Rzepa, Mateusz Stermolewski, Miłosz Suwiczak

Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Obornikach (GEOSTACHY)

Trener: Jarosława Rybak

Agnieszka Piszczek, Natalia Winiarska, Gabriela Bartol, Edyta Matuszewska, Karolina Napierała, Filip Pietruć, Jakub Kaszuba, Szymon Chudzicki

I Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica w Pleszewie (IZOSTASZKI)

Trener: Anna Ranke

Jagoda Siekierska, Lena Urbaniak, Izabela FurmankiewiczWiktor Klamecki, Michał Witczak, Kajetan Blandzi, Julian Reszka, Igor Domagała

Liceum Ogólnokształcące im. gen. Józefa Wybickiego w Śremie (ŻELAZNA MOC)

Trener: Justyna Żelazna

Zuzanna Mikołajczak, Marika Pawlik, Weronika Baraniak, Jan Wojciechowski, Stanisław Hodyl, Jakub Wróbel, Jarosław Skubiszak, Michał Mikołajczak

I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie w Złotowie (AURORA BOREALIS)

Trener: Wiesława Polanin

Weronika Klawiter,  Zenka Weronika, Adriana Mielke, Zuzanna Gronowska, Natalia Szczygielska, Karolina Herudaj, Maria Brzezińska, Paweł Orzechowski

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. J. Bytnara “Rudego” w Kaliszu (OPALE)

Trener: Izabela Sagalara

Joanna Banasiewicz, Angelika Golasińska, Łukasz Kaczmarek, Przemysław Machelak, Dominika Męcel, Agata Tomczak, Martyna Pawlak, Jakub Warszewski

Zespół Szkół Techniczno – Elektronicznych – Technikum nr 4 im. ks. Józefa Sieradzana w Kaliszu (MOBBYN) gdzie: M-mapy, O-oceany, BB-biosfera, y –oś Y, N-kierunek

Trener: Ewa Krzemińska

Kamil Sobczak, Filip Zakosztowicz, Gabrysia Kupajczyk, Jakub Machowicz, Piotr Żądło, Mateusz Woźniak, Wiktor Góral, Adam Borowski

Liceum Ogólnokształcące im. K. Wielkiego w Kole (GEOKAZIKI)

Trener: Jarosław Woziński

Kacper Kalinowski, Konrad Stelmachowski, Ewa Kazimierska, Weronika Sierakowsk, Mateusz Kwaśny, Wojciech Misiak, Filip Zawilski, Magdalena Woźniak 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnym nr 3 im. JP II – Szkoła Branżowa I Stopnia w Krotoszynie (MŁODOGLACJAŁY)

Trener: Agnieszka Obst

Beata Stelmach, Weronika Nowak, Patrycja Kuś, Ewelina Dymarska, Łukasz Talaga, Sandra Frąckowiak, Tymoteusz Krystek, Weronika Noculak, Emilia Matysek

Zespół Szkół im. K. Libelta w Gołańczy (GEOGRAFICZNI SIŁACZE)

Trener: Piotr Piotrowski

Dawid Wieczorek, Julita Radke, Andżelika Nowak, Gabriela Dembska, Agata Grabowska, Jan Sarnowski, Wojciech Koliński, Dawid Beyma

Zespół Szkół Ekonomicznych im. M. Jackowskiego w Słupcy (GEONOMIK)

TrenerPaweł Przygocki

Julia Barciszewska, Kinga Biadasz, Angelika Frankowska, Sylwia Kubacka, Aleksandra Leśniowska, Dominika Maćkowiak, Szymon Szefer, Paulina Wolniewicz

Zespół Szkół  nr 1 w Wągrowcu (GIGANCI)

Trener: Witold  Wolański

Marta Bartkowiak,Wiktor Jan Krawczyk, Marta Krawczyńska,Mikołaj Majchrzak, Natalia Sara Tomaszewska, Tobiasz Dziergas, Daniel Mateusz Dalkowski, Dominik Białożyński

Zespól Szkół im. Powst. Wlkp 1918-1919 w Krzyżu Wielkopolskim

Trener: Izabela Hellak

Anna Świnoga, Katarzyna Żubik, Bartosz Belczyk, Ilona Nowak, Aleksandra Rembacz, Weronika Brenienek, Wioletta Małys, Łukasz Szumowski

Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. M. Kopernika w Nowym Tomyślu (MIĘDZYGALAKTYCZNI WOJOWNICY GRZEGORZA)

Trener: Grzegorz Mokrzycki

Maciej Kiełpiński, Dominik Druzd, Alicja Czaprańska, Agnieszka Kaczmarek, Oliwia Nowak, Mateusz Baranowski, Katarzyna Kęsy, Paulina Marchewka

Liceum Ogólnokształcące w ZSP CKU w Przygodzicach (SŁONECZNIKI)

Trener: Elżbieta Olejniczak

Julia Banasiak, Sandra Walkowiak, Martyna Mądra, Magdalena Zimoch, Alexandra Wichrzyńska, Kacper Belka,Oskar Kula, Kacper Gąszczak

II Liceum Ogółnokształcące w ZS Technicznych i Ogólnokształcących im. Gen. Dr R. Abrahama we Wrześni (GEOTEAM)

Trener: Dariusz Kazimierski

Natalia Majchrzak, Anna Marciniak, Oliwia Musielewska, Patryk Muszalski, Zuzanna Paluszak, Kinga Szczepańska, Marika Zgolińska, Julia Zielichowska.

Zespół Szkół Ekonomiczno-Odzieżowych w Gnieźnie (GEO-EKONOMIK)

Trener: Sylwia Cierzniak-Morawska

Mikołaj Kornet, Szymon Kabziński, Michał Wojciechowski, Anna Kosmala, Paulina Nowacka, Julia Piotrowska, Bartłomiej Komisarek, Marcin Tomaszewski

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Dezyderego Chłapowskiego w Witkowie (HAMADA)

Trener: Maria Kaźmierczak

Alicja Adamska, Michalina Wabińska, Julia Wawrzyniak, Małgorzata Wielgus, Damian Chyblewski, Miłosz Krajniak, Krzysztof Spychała, Wiktor Tomczak

I Liceum Ogólnokształcące im. A. Asnyka w Kaliszu (ASNYKOWCY)

Trener: Anna Gabiś

Szymon Świderski, Weronika Świderek, Marta Zwierz, Tomasz Jarmołowicz, Natalia Wojtczak, Pola Walczyńska, Eliasz Kasołka, Wiktor Wilczyńska, Konrad Krygiel

Technikum nr 1 w Pleszewie (ZIELONE LUDKI)

Trener: Anna Kasprzak

 Amelia Rogowska, Aleksandra Zimna, Damian Zmyślony, Weronika Kaźmierska, Jagoda Marszałek, Noemi Drążewska, Joanna Kalużny i Jakub Durski

Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie Podgórnym (TARNOWSKIE LWY)

Trener: Beata Matysiak – Chudzińska 

Jakub Borkowski, Tomasz Franckowiak, Mikołaj Jakubowski, Andrzej Lubka, Weronika Łuczak, Karol Skotnicki, Grzegorz Szafczyk, Anna Szukała

I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ostrzeszowie(KOTY_DOROTY)

Trener: Dorota Daszczyk

Katarzyna Kaleta, Jakub Dudziak, Bartosz Stodolski,Jakub Szczygieł, Kacper Drzewiecki, Beata Szmaj, Magdalena Latoń, Katarzyna Żwirko