Liga geograficzna 2020/2021 #drużyny

Lista szkół i drużyn

Liceum Ogólnokształcące im. Janka z Czarnkowa w Czarnkowie (Motylki)
Trener: Tomasz Biernat
Mantaj Angelika, Piekarska Agnieszka, Szwed Aleksandra, Wdowiak Aleksandra, Łanecki Jakub, Nawrot Arkadiusz, Perz Jakub, Zydor Piotr

Uczniowie

Liceum Ogólnokształcące im. hetmana Stefana Czarnieckiego w Wieleniu (Mroziki)

Trener: Izabela Mróz

Heft Tomasz, Ryżek Maksymilian, Brzezińska Hanna, Buśko Klaudia, Babiak Paweł, Juszczak Jakub, Kalinowski Mateusz, Szwalbe Wojciech

Uczniowie

Zespół Szkół nr 1 w Zbąszyniu – Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Garczyńskiego (Globusy)

Trener: Sara Wolnik

Karina Buła, Dawid Konopa, Anastazja Kubiak, Magdalena Marcinkowska, Maksymilian Olech, Dawid Pawlik, Karolina Stefan

Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Obornikach (Geoteams)

Trener: Jarosława Rybak

Filip Pietruć, Kacper Jarzębowski, Igor Smektała, Maurycy Kuźniak,  Edyta Matuszewska, Gabriela Bartol, Karolina Napierała, Natalia Winiarska

I Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica w Pleszewie (IzoStaszki)

Trener: Anna Ranke

Nowicka Wioletta, Zdunek Filip, Gmyrek Aleksandra, Furmankieiwcz Izabela, Kajetan Blandzi, Reszka Julian, Budzińska Marta, Goliński Mikołaj

Liceum Ogólnokształcące im. gen. Józefa Wybickiego w Śremie (Śremskie Cumulusy)

Trener: Justyna Żeleźna

Michał Łabenda, Adam Wojciechowski, Bartosz Cubal, Maksymilian Flegel, Adam Jańczak, Wojciech Roszak, Zuzanna Ludwiczak, Alicja Sadzikowska

I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie w Złotowie (ENIGMACI)

Trener: Wiesława Polanin

Bryś Martyna, Kotowicz Kinga, Maciejewska Zuzanna, Pawlak Maja, Poznański Adam, Szkoda Hanna, Toboła Nikola, Żeromska Hanna

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. J. Bytnara “Rudego” w Kaliszu (Promyczki)

Trener: Izabela Salaara

Wiktoria Czemplik, Oliwia Bukowiecka, Wiktoria Foint, Klaudia Lewandowska, Maria Ruszkowska, Nikola Pasik, Aleksandra Wdowczyk, Nikola Żubertowska

Zespół Szkół Techniczno – Elektronicznych w Kaliszu (Kaliskie Amareny)

Trener: Marta Giergenis-Lemańska

Marianna Kalinowska, Aleksandra Nowak, Wanessa Kaczmarek, Adam Urban, Jakub Jakóbczak, Kacper Kruszakin, Bartosz Król, Nikodem Szczap

Liceum Ogólnokształcące im. K. Wielkiego w Kole (Globtroterzy z Kazika)

Trener: Anna Karolak

Jarońska Oliwia, Kujawa Maria, Linka Milena, Nowicka Natalia, Perek Wiktoria, Stelmachowski Konrad, Trębacka Sandra, Zielińska Marta

Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie (Gorące izohaliny)

Trener: Eugeniusz Janiczek

Karwik Kacper, Kierzek Magdalena, Kossakowski Jakub, Nowak Weronika, Ostój Natalia, Stelmach Beata, Stróżyńska Natalia, Tyrakowski Miłosz

Zespół Szkół im. K. Libelta w Gołańczy

Trener: Piotr Piotrowski

Agata Grabowska, Gabriela Dembska, Hubert Przesławski, Jan Sarwowski, Julia Starszak, Łukasz Kabaciński, Sebastian Kabaciński, Wojciech Koliński

Zespół Szkół Ekonomicznych im. M. Jackowskiego w Słupcy (GEONOMIK)

Trener: Paweł Przygocki

Sylwia Kubacka, Pola Hałas, Szymon Szefer, Szymon Gacki, Szymon Grabowski, Jakub Kinast

Zespół Szkół  nr 1 w Wągrowcu (GIGANCI)

Trener: Beata Pawlak

Zuzanna Połeć, Krystian Hałas, Eryk Dybowski, Wiktoria Fuhrmann, Weronika Purczyńska, Jacek Pinkowski

Zespół Szkół im. Powst. Wlkp 1918-1919 w Krzyżu Wielkopolskim

Trener: Izabela Hellak

Weronika Baltaziuk, Wiktoria Bibrowicz, Kacper Dymek, Adrian Gapski, Adam Graś, Tobiasz Biliński, Maciej Józefów

Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. M. Kopernika w Nowym Tomyślu (MIĘDZYGALAKTYCZNI WOJOWNICY GRZEGORZA)

Trener: Grzegorz Mokrzycki

Maciej Kiełpiński, Dominik Druzd, Alicja Czaprańska, Agnieszka Kaczmarek, Oliwia Nowak, Mateusz Baranowski, Katarzyna Kęsy, Paulina Marchewka

Liceum Ogólnokształcące w ZSP CKU w Przygodzicach (Słoneczniki 2)

Trener: Elżbieta Olejniczak

Sebastian  Skrobański, Estera Noculak, Pauś Patryk, Gaj Izabela, Patrycja Krawiec, Gracjan Woźniak, Julia Kowalska, Natalia Kłobutowska

II Liceum Ogółnokształcące w ZS Technicznych i Ogólnokształcących im. Gen. Dr R. Abrahama we Wrześni

Trener:

Zespół Szkół Ekonomiczno-Odzieżowych w Gnieźnie (GEONOMIK)

Trener: Sylwia Cierzniak-Morawska

Anna Kosmala, Julia Piotrowska, Bartłomiej Komisarek, Weronika Cabanek, Kamil Parol, Paulina Nowacka, Michał Wojciechowski.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Dezyderego Chłapowskiego w Witkowie (HALNY)

Trener: Maria Kaźmierczak

Michalina Wabińska, Julia Wawrzyniak, Dawid Białas, Damian Chyblewski, Kajetan Josiak, Miłosz Krajniak, Emil Piniarski, Wiktor Tomczak

I Liceum Ogólnokształcące im. A. Asnyka w Kaliszu (Asnykowcy)

Trener: Anna Gabiś

Alicja Bąkowska, Kinga Solarek, Weronika Świderek, Natalia Wojtczak, Natalia Wasielewska, Martyna Andrzejak, Julia Piotrowska, Tomasz Jarmołowicz

Technikum nr 1 w Pleszewie (Zielone Ludki)

Trener: Anna Kasprzak

Anna Wojciechowska, Aleksandra Zimna, Magda Zawieja, Jonasz Regus, Kacper Matelski, Radosław Kardasz, Michał Balcerek, Joanna Kałużny

Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie Podgórnym (ASY Beaty)

Trener: Beata Chudzińska

Marianna Dombrowska, Martyna  Majda, Weronika Łuczak, Hugo Przybyła, Jagna Kosowska, Anna Szukała, Mikołaj Jakubowski, Jakub Kołowacik

I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ostrzeszowie

Trener: