Liga fizyczna 2020/2021 #drużyny
Lista szkół i drużyn
Liceum Ogólnokształcące im. Janka z Czarnkowa w Czarnkowie
Trener: Danuta Wojewoda-Walicka
Bartosz Orzechowski, Bartosz Kaźmierczak, Sandra Dobiegała, Julia Kołodziejczak, Łukasz Walicki, Bartosz Mleczko, Michał Bielejewski, Jakub Derkowski
Liceum Ogólnokształcące im. hetmana Stefana Czarnieckiego w Wieleniu (FIZMASTERSI)
Trener: Izabela Okrzesik – Frąckowiak
Ryżek Maksymilian, Jaworski Marcin, Grott Klaudia, Rychlik Sandra, Volodymyr Kaluzhnyi, Kubiś Malwina, Lejman Agnieszka, Kaźmierczak Martyna, Wawrowska Weronika, Jusko Oliwia
Zespół Szkół nr 1 w Zbąszyniu – Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Garczyńskiego (Fizyczne kasztany)
Trener: Łukasz Tarczewski
Julia Muchajer, Tomaszewski Mateusz, Mierzyński Olaf, Podsiad Jakub, Matusiak Zuzanna, Stachuła Zuzanna
Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Obornikach (LO Oborniki)
Trener: Jarosław Paulus
Filip Bzdręga, Szymon Skrzypczak, Jakub Bartoszewicz, Jakub Goślinski, Dorian Zachciał, Agnieszka Kuc, Bartosz Krzewina
I Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica w Pleszewie
Trener: Aleksander Wnuk
Piotr Krzyszowski, Olga Jagielska, Bartłomiej Biesiada, Barbara Janiak, Filip Biadała, Monika Kaczmar, Klaudia Typańska, Michał Stacherski
Liceum Ogólnokształcące im. gen. Józefa Wybickiego w Śremie (Kopnięci prądem)
Trener: Bartosz Kolaszyński
Wiktor Springer, Maksymilian Ciesielski, Marysia Słowińska, Michał Szczepaniak, Julian Rubrycki, Piotr Kaczor, Jan Skowron, Paweł Lidke, Ania Wencka, Mikołaj Marmurowicz, Ola Miękisiak, Alicja Krawczyk
I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie w Złotowie (Niepokonani 2)
Trener: Szymon Średzki
Iga Barczuk, Bartłomiej Dec, Julia Fidler, Roksana Faryna, Anna Hałasowska, Jakub Kapczyński, Jakub Lupa, Hanna Szkoda
Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. J. Bytnara „Rudego” w Kaliszu (ASY z gastro)
Trener: Teresa Lis
Adamiak Mateusz, Apczyńska Katarzyna, Bukowiecka Aleksandra, Górska Agata, Kliber Paweł, Kulawinek Martyna, Świtalska Agnieszka, Żuberek Gabriela
Zespół Szkół Techniczno – Elektronicznych w Kaliszu (Mapeciątka)
Trener: Sławomir Przybyłek
Adam Pućka, Michał Pawlik, Miłosz Jasiak, Michał Frydrych, Łukasz Michalak.
Liceum Ogólnokształcące im. K. Wielkiego w Kole
Trener: Włodzimierz Jachnik
Kaczorowski Kacper , Broż Michał , Szczesiak Jan , Trafna Kamila , Wojciechowska Sandra , Konyś Anna , Wasielewska Maria , Klepczarek Dominika
Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie
Trener:
skład
Zespół Szkół im. K. Libelta w Gołańczy (Rolnicy-fizycy)
Trener: Grzegorz Buksakowski
Julia Starszak, Julita Radke, Sebastian Kabaciński, Łukasz Kabaciński, Wojtek Koliński, Hubert Przesławski, Gabriela Dembska, Oskar Wysogląd
Zespół Szkół Ekonomicznych im. M. Jackowskiego w Słupcy (Galileusze)
Trener: Iwona Święciochowska
Dębicka Julia, Dominiak Natalia, Jamruszka Oliwia, Bocian Marika, Jakubowska Sandra, Sucharska Andżelika, Mamet Klaudia, Bocian Kacper
Zespół Szkół nr 1 w Wągrowcu (GIGANCI)
Trener: Agnieszka Hoffmann
Niedbalski Grzegorz, Prus Mateusz, Kamil Hoffmann, Piasecki Mikołaj, Wojtecki Mikołaj, Jesska Amelia, Oleks Monika
Zespół Szkół im. Powst. Wlkp 1918-1919 w Krzyżu Wielkopolskim (Ciała Niebieskie)
Trener:
Igor Kaczmarkiewicz, Norbert Kubiś, Hubert Maćkowiak, Martyna Hermuła, Weronika Baltaziuk, Weronika Szczęsna, Ewelina Rybak
Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. M. Kopernika w Nowym Tomyślu (Śledziki Fizyki)
Trener: Magdalena Strzyżyńska
Gumny Marta, Zielińska Aleksandra, Szeliga Olgierd, Nitschke Dominik, Miłosz Woźniak, Tymoteusz Onyśków, Nowotarski Jakub, Miecznikowski Marcin, Żygalski Mateusz, Papierz Gaspar, Wilk Kacper
Liceum Ogólnokształcące w ZSP CKU w Przygodzicach (CUK Przygodzice)
Trener: Krzysztof Szurgaj
Agnieszka PAZOŁA, Natalia KŁOBUTOWSKA, Kacper BELKA, Gracjan WOŹNIAK, Mateusz MOKRAS, Mateusz ŁAWNICZAK, Antoni ZYCH, Jakub MAZURKIEWICZ, Patryk PAUŚ
II Liceum Ogółnokształcące w ZS Technicznych i Ogólnokształcących im. Gen. Dr R. Abrahama we Wrześni (KAMIKADZE)
Trener: Aleksandra Frankowska
Aleks Stelmach, Mikołaj Włodarczyk, Kornelia Małek, Mikołaj Zając, Maksymilian Maciejczak, Kacper Zellmer, Jakub Brzęcki
Zespół Szkół Ekonomiczno-Odzieżowych w Gnieźnie (Ekonomik)
Trener: Wioletta Bednarczyk – Minkow
Oskar Możdżeń, Nikodem Mirek, Agata Michalewicz, Tomasz Stawski, Miłosz Nizielski, Weronika Rokita, Aleksandra Karpińska, Zofia Błaszak
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Dezyderego Chłapowskiego w Witkowie
Trener: Ewa Przybylska
Dorian Beldzikowski, Kacper Rewers, Miłosz Bala, Wiktoria Nowak, Julita Zawierucha, Eliza Skieresz, Ola Sliwecka
I Liceum Ogólnokształcące im. A. Asnyka w Kaliszu (Asnykowcy)
Trener: Wojciech Porzucek
Aleksandra Cieślak, Zuzanna Dostal, Mateusz Horny, Marcel Banaszkiewicz, Kasjan Jamroziak, Daniel Chanyszkiewicz, Kacper Bednarek, Szymon Buchwald
Technikum nr 1 w Pleszewie (Pędzące kombinerki)
Trener: Ryszard Walczak
Jakub Grad, Mateusz Jańczak, Dominik Łukowski, Filip Sarna, Krystian Sas, Maciej Sikora, Jędrzej Skórzybut, Przemysław Szwałek
Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie Podgórnym
Trener: Katarzyna Dreger
Aleksandra Bajek, Bartłomiej Lewinski, Julia Omelan, Patrycja Piasna, Klaudia Żuchowska, Jakub Węgrzyn, Maksim Sotek, Aleksandra Subsar
I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ostrzeszowie (KIRIradioaktywnie)
Trener: Grażyna Roztocka
Teresa Franc, Kacper Balcerek, Patryk Pawlak, Dawid Michniewski, Michał Więcek, Kamil Witoń, Katarzyna Grzęda, Bartosz Stempniewicz