Liga języka angielskiego 2020/2021 #drużyny

Lista szkół i drużyn

Liceum Ogólnokształcące im. Janka z Czarnkowa w Czarnkowie (THE CHRONICLERS)
Trener: Aleksander Rakowicz
Julia Buras (na pierwszym planie), Kathryn Kierepka (z tyłu od lewej), Norbert Świątek, Łukasz Gołębiewski, Joanna Just, Zuzanna Wylegała, Bartosz Każmierczak, Jakub Gurzęda.

Liceum Ogólnokształcące im. hetmana Stefana Czarnieckiego w Wieleniu (Bumblebees)

Trener: Izabela Chmurak

Julia Szewczyk, Aleksandra Jarząb, Angelika Stochaj, Roksana Winiecka, Alicja Bartosik, Oskar Matysiuk, Volodymyr Kaluzhnyi, Paweł Dur

Zespół Szkół nr 1 w Zbąszyniu – Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Garczyńskiego (The Swans)

Trener: Wiktoria Wojciechowska

Adrian Skotarczyk, Wiktoria Żegleń, Igor Bryl, Julia Łata, Weronika Ceglarek, Monika Zawadzińska, Katarzyna Paszyk, Paweł Borkowski.

Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Obornikach (LO Oborniki)

Trener: Karolina Kwiatkowska

Iga Balcerowiak, Iga Kempińska, Natalia Jarusz, Olimpia Laube

I Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica w Pleszewie (Staszek Avengers)

Trener: Karolina Matyla

Nelly Przybył, Karolina Hoffmann, Olga Jagielska, Małgorzata Knast, Monika Kaczmar, Amelia Kubiak, Ksawery Szymczak, Julian Szkudlarek

Liceum Ogólnokształcące im. gen. Józefa Wybickiego w Śremie (Crusaders)

Trener: Anna Kubska

Olga Jakubczak, Lilianna Jewgieniew, Oliwia Jopek, Paulina Jackowiak, Maja Walczak, Mikołaj Wawrzyniak, Jan Abram, Piotr Kardasz

I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie w Złotowie (EyebrowTeam)

Trener: Ireneusz Brewka

Maja Klóska, Zuanna Dopierała, Anna Hałasowska, Adrianna Łukaszewicz, Maksymilian Jagła, Dominik Łepek, Przemysław Wiśniewski Mateusz Terech

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. J. Bytnara “Rudego” w Kaliszu (English freak)

Trener: Agnieszka Morawska

Milena Kozłowska, Agata Twardowska, Anita Kuniczek, Anita Klimaszewska, Szymon Dudkowski, Alan Bąk, Zofia Wypych, Mateusz Zając

Zespół Szkół Techniczno – Elektronicznych w Kaliszu (IT Freaks)

Trener: Ewelina Nowakowska

Aleksander Wawrzyniak, Damian Olejniczak, Piotr Michno, Karol Ciupek, Dominik Otrębski, Szymon Krzywda, Daniel Grala, Adam Elcner

Liceum Ogólnokształcące im. K. Wielkiego w Kole (Angliści z Kazika)

Trener: Agnieszka Politańska

Jan Szczesiak, Alicja Sołtysiak, Oliwia Łukanowska, Julia Musiał, Michalina Płudowska, Weronika Waberska, Jowita Kucal, Zuzanna Maruszewska

Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie (Live Free Or Die)

Trener: Przemysław Łączyński

Natalia Ostój, Weronika Robak, Martyna Glińska, Julia Bondzior, Alicja Kubiak, Konrad Waleński, Tycjan Sprutta

Zespół Szkół im. K. Libelta w Gołańczy (Carthage)

Trener: Jakub Cierzniak

Julia Gustek, Julia Hajduk, Kacper Nowicki, Szymon Adamski, Natalia Marciniak, Joanna Łyduch, Natalia Majchrzak, Julia Kaczmarek

Zespół Szkół Ekonomicznych im. M. Jackowskiego w Słupcy (Brygada E.)

Trener: Joanna Gałan

Agata Roszak , Kacper Głowacki , Marceli Morzyński , Oliwia Bącler, Oskar Dydymski , Albert Bartyszak, Nadia Kaźmierczak , Mateusz Adamczewski

Zespół Szkół  nr 1 w Wągrowcu (GIGANCI)

Trener: Marta Jeneralczyk

Filip Nowicki, Liwia Niepolska, Mateusz Prus, Michał Szafran, Paweł Korasiak, Sandra Breitenbach, Wiktoria Kucz

Zespół Szkół im. Powst. Wlkp 1918-1919 w Krzyżu Wielkopolskim (Lasagna Squad)

Trener: Andrzej Mikołajczak

Wiktoria Bibrowicz, Julia Czerwonka, Maciej Miller, Dawid Sudnik, Tomasz Błoch, Dawid Swaryczewski, Miłosz Marek, Hubert Matkowski

Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. M. Kopernika w Nowym Tomyślu (high-flyers)

Trener: Dominika Wichtowska-Błoch

Łukasz Ruta, Aleksandra Patan, Karol Kandulski, Aleksandra Utmańczyk, Laura Lepping, Michał Olejniczak, Hubert Boguszyński, Jakub Napierała

Liceum Ogólnokształcące w ZSP CKU w Przygodzicach (SKUL TIM)

Trener: Maja Radiczew

Amelia Barczak, Kamil Krowiarz, Kamil Jastrzębski, Klaudia Szołdra, Malwina Cegła, Nadia Mroczek, Piotr Oczachowski, Roksana Nędza

II Liceum Ogółnokształcące w ZS Technicznych i Ogólnokształcących im. Gen. Dr R. Abrahama we Wrześni (Abraham’s Team)

Trener: Marta Mąkowska

Kaczmarek Jakub, Król Radosław, Kujawa Weronika, Łach Wiktoria, Ratajczak Roksana, Stawera Piotr, Stelmach Aleks, Szafrański Filip

Zespół Szkół Ekonomiczno-Odzieżowych w Gnieźnie (Anglonomik)

Trener: Ewa Kubiś

Agata Lewandowska, Zofia Tanaś, Joanna Ratajczak, Aleksandra Płocinik, Oskar Zamiara, Kamil Kasprzyk, Nikodem Mirek, Aleksander Witowski.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Dezyderego Chłapowskiego w Witkowie (The Imagine)

Trener: Sławomira Szymajda

Białas Dawid, Lewandowski Paweł, Kozłowski Paweł, Sucholas Fabian, Stranc Cezary, Nowak Wiktoria, Jankowski Szymon, Bala Miłosz

I Liceum Ogólnokształcące im. A. Asnyka w Kaliszu (AsnykTeam.)

Trener: Emilia Wojtulewicz

Łaska Zuzanna, Jezierska Alicja, Łączyński Mikołaj, Miłek Mateusz, Kasołka Eliasz, Milewski Wojciech, Zgarda Katarzyna, Kucharski Adrian, Piątkiewicz Weronika, Krenz Pola, Bartoszek Mateusz, Andrzejak Martyna

Technikum nr 1 w Pleszewie (The Green Rangers)

Trener: Mata Płotkowiak

Noemi Drążewska, Sandra Szmytka, Jakub Kaźmierczak, Oliwier Szkudlarek, Szymon Stacherski, Jakub Żurek, Sebastian Wawrzynowicz, Kacper Stencel 

Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie Podgórnym (Tarnowskie Lwy)

Trener: Paweł Dłużewski

Gabriela Frąckowiak, Zuzanna Mikołajczak, Aleksandra Bajek, Bartłomiej Lewinski, Mikołaj Jakubowski, Karolina Rackowiak, Julia Omelan, Jakub Cieśnik

I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ostrzeszowie (CURIE HUMANIŚCI)

Trener: Anna Szkopek

Daria Strzelecka, Samanta Miś, Nicole Przybylska, Wiktoria Plewa, Aleksandra Buda, Alicja Kocerka, Julia Jędrysiak, Jagoda Rychlak