Liga historyczna 2019/2020 #drużyny

Liceum Ogólnokształcące im. Janka z Czarnkowa w Czarnkowie (WAGABUNDA)

 Trener: Artur Geremek

Zofia Molska, Eryka Pilarczyk, Alicja Sołtysiak, Tomasz Kowal, Julia Biskup, Jakub Derkowski, Wiktoria Pieścikowska, Cyryl Łukasiak 

Liceum Ogólnokształcące im. hetmana Stefana Czarnieckiego w Wieleniu (BELLATORES VELUN)

Trener: Robert Grzebyta

Milena Berg, Sara Konarska, Zuzanna Taraśkiewicz, Klaudia Grott, Dominika Tymek, Klaudia Buśko, Kamil Samorek, Michał Giś

Zespół Szkół nr 1 w Zbąszyniu – Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Garczyńskiego (NON IUSTUS SILENTIO TRANSIGENTES)

Trener: Magdalena Cieślak

 Dawid Hirte, Miłosz Młodystach, Dawid Żegleń, Cezary Klimaszewski, Jakub Dombrowski, Leokadaia Muller, Monika Zawrdzińska, Zuzanna Mania

Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie (TYGRYSY BTOW)

 Trener: Maria Sobczak

Zuzanna Konieczna, Weronika Ratajczak, Szymon Knuła, Wiktor Malec, Dawid Lis, Tymoteusz Krystek, Bartosz Nowicki, Łukasz Kot

Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Obornikach (SPARTANIE)

 Trener: Zbigniew Wojdowski

DawidGórny, Franciszek Repczyński, Sebastian Stachowiak, Eliasz Szczepski, Olga Krzyżanowska, Paula Roszkiewicz, Kornelia Stroińska, Maja Turostowska

I Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica w Pleszewie (DEMONY HISTORYCZNE)

Trener: Magdalena Kaczmarek

Milena Sójka, Zuzanna Kubiak, Dominik Dolata, Dominik Łyskawka, Klaudia Straburzyńska, Aleksandra Jurga, Wiktoria Gaedig, Konstancja Gaedig

Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Józefa Wybickiego w Śremie (JEŹDŹCY APOKALIPSY)

Trener: Krzysztof Grzesiak

Piotr Głaz; Marcelina Frąckowiak; Joanna Kołutkiewicz; Kamil Kuliński; Franciszek Leonardczyk; Jakub Morawiec; Zofia Szydłowska; Mateusz Wojciechowski

I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie w Złotowie (MARYŚKI)

Trener: Katarzyna Kaczmarek

Klaudiusz Barabasz, Maksymilian Chodziutko, Jan Haweto, Natalia Karbownik, Tomasz Kisełyczka, Aleksander Kozicz, Miłosz Wiśniewski, Filip Zych

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. J. Bytnara “Rudego” w Kaliszu (KOLUMBOWIE)

 Trener: Karolina Brzezińska-Wdowczyk

 Gabriela Żuberek, Kamil Pluciński, Patrycja Koziarek, Nikola Janiak, Aleks Balestrinos, Szymon Chojnacki, Mateusz Andrzejczuk, Agata Płuciennik, Sandra Matyjak

Zespół Szkół Techniczno – Elektronicznych w Kaliszu (JEDNOROŻCE ARMAGEDONU)

Trener: Katarzyna Reszke

Aleksandra Nowak, Maciej Sobiś, Kevin Celer, Maxym Kulawinek, Filip Ochocki, Filip Zmyślony, Michał Kalinowski, Jakub Grusza

Liceum Ogólnokształcące im. K. Wielkiego w Kole (RYCERZE KAZIKA)

Trener: Anna Janikowska

Damian Czerczak, Dominik Czyż, Bartosz Godlewski, Adam Jankowski, Dawid Klimański, Szymon Olejnicki,  Gracjan Świątek, Marcin Tęgos

Zespół Szkół im. K. Libelta w Gołańczy (PAŁUKI2020)

Trener: Barbara Krajniak- Vinke 

Oskar Wysogląd, Oliwia Cybulska, Miłosz Buliński, Dawid Tomczak, Agnieszka Świętek, Patrycja Barełkowska, Natan Politowski, Kacper Nowicki 

Zespół Szkół Ekonomicznych im. M. Jackowskiego w Słupcy (HISTORYCY-LOGISTYCY)

Trener: Marzena Bartosik

Izabela Harendarz, Kinga Szymaszek, Michał Wojciechowski, Kacper Bocian, Mikołaj Łyskawa, Marceli Morzyński, Antoni Kalisty i Mateusz Górecki

Zespół Szkół  nr 1 w Wągrowcu (GIGANCI)

Trener: Robert Burdelski

Nikodem Lisiecki, Alicja Maria Kruszewska, Maria Amelia Michalak, Cezary Piotr Cieślak, Krzysztof Filip Nowicki, Mateusz Piotr Prus, Grzegorz Niedbalski

Zespół Szkół im. Powst. Wlkp 1918-1919 w Krzyżu Wielkopolskim (VENI VIDI VICI)

Trener: Dorota Mazurowska

Łukasz Szumowski, Jakub Szustakowski, Maciej Józefów, Gabriel Szubert, Mikołaj Hliwa, Maciej Kruszona, Justyna Świnoga, Hubert Klocek

Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. M. Kopernika w Nowym Tomyślu (POSZUKIWACZE HISTORII)

 Trener: Jacek Stępniewski

 Kinga Flieger, Marcin Woga, Gabriela Rożek, Wojciech Karpowicz, Amelia Matuszczak, Jakub Herzog, Wiktor Błachowiak

Liceum Ogólnokształcące w ZSP CKU w Przygodzicach (NEOGARNIĘCI HISTERYCY)

Trener: Jarosław Karolewski

Patrycja Gąsiorek, Wiktoria Cecot, Cezary Nalepa, Ernest Zimmerman, Krzysztof Lorek, Michał Sorżycki, Kamil Jastrzębski, Igor Zimoch

II Liceum Ogółnokształcące w ZS Technicznych i Ogólnokształcących im. Gen. Dr R. Abrahama we Wrześni (DRUŻYNA GENERAŁA)

Trener: Stanisław Waligóra

Karolina Kuleta, Mikołaj Zając, Weronika Stepaniak, Mikołaj Włodarczyk, Kornelia Małek, Jakub Brzęcki, Wiktoria Koska, Maksymilian Maciejczak

Zespół Szkół Ekonomiczno-Odzieżowych w Gnieźnie (EKONOMICZNA LIGA HISTORYCZNA)

Trener: Monika Kolber

Weronika Cabanek, Oskar Możdżeń, Tomasz Stawski, Weronika Rokita, Anna Bagrowska, Aleksandra Karpińska, Joanna Ratajczak, Julia Rączkowiak

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Dezyderego Chłapowskiego w Witkowie (HERKULES – ZSP WITKOWO)

Trener: Magdalena Błaszak-Śliwińska

Anna Ambrożak, Dawid Groblewski, Maksymilian Trzaskawka, Gracjan Broniecki, Dawid Białas

I Liceum Ogólnokształcące im. A. Asnyka w Kaliszu (DEMOKRACI)

Trener: Ewelina Majewska- Kędzia

Szymon Buchwald, Mikołaj Łączyńsk, Klaudia Pfeifer, Gniewomir Woldański, Wojciech Majewski, Jędrzej Graczyk, Mateusz Jarek, Martyna Borowiec

Technikum nr 1 w Pleszewie (ZIELONI PPL)

Trener: Dariusz Cichy

Filip Bednarkiewicz, Neomi Drążewska, Kamil Jagucki, Joanna Kałużny, Patryk Kowalski, Amelia Rogowska, Mateusz Włodarczyk, Magda Zawieja

Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie Podgórnym

Trener: Paulina Habryło

Emilia Pałęza, Emilia Szlandrowicz, Oskar Sieczkarek, Joanna Plebańska, Alicja Kopcińska, Nadia Głowacz, Patrycja Dąbrowska, Mateusz Koszczoł

I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie w Ostrzeszowie (OSTRZESZOWSKIE KIRUSY)

Trener: Kamila Maj

Jakub Szczygieł, Wiktor Niedźwiecki, Bartosz Bloch, Weronika Brząkała, Dawid Michniewski, Jagoda Andrzejewska, Julia Walaszek, Jacek Frąszczak