Laureaci Konkursu Wielkopolski Dek@meron 2020
Prace nagrodzone w kategorii szkół podstawowych
Werdykt | Imię i nazwisko uczestnika konkursu | Temat pracy konkursowej | Nauczyciel – opiekun projektu | Szkoła | Nazwa projektu |
1. miejsce | Jessica Borowczak | Sen o pięknym domu | Barbara Glinka-Polaczek | SP nr 4 w Grodzisku Wlkp | Uczniowskie Laboratoria Informatyczne |
2. miejsce | Amelia Zych | Spycimierz moja parafia | Agnieszka Mysłowska | SP w Sarbicach | Cyfrowa Mapa Dorzecza Warty |
2. miejsce | Amelia Łasut | Podróż | Iwona Napierała | SP w Wapnie | Uczniowskie Laboratoria Informatyczne |
2. miejsce | Filip Misiak | Rodzinna pamiątka | Anna Wieczorek-Pajor | SP w Sarbicach | Cyfrowa Mapa Dorzecza Warty |
3. miejsce | Daria Adamczewska | Opowieść o szkole w pałacyku w Sośniach | Halina Doktór | SP w Sośniach | Cyfrowa Mapa Dorzecza Warty |
Prace nagrodzone w kategorii szkół ponadpodstawowych
Werdykt | Imię i nazwisko uczestnika konkursu | Temat pracy konkursowej | Nauczyciel – opiekun projektu | Szkoła | Nazwa projektu |
1. miejsce | Agnieszka Jabłońska | Wiosna 1928 | Teresa Kaszyńska | ZSEA w Kole | Akademia Kształcenia Wyprzedzającego |
2. miejsce | Dominika Stachowiak | Szyk dawnych kolei | Magdalena Tomczykowska | LO nr 3 w Gnieźnie | Akademia Kształcenia Wyprzedzającego |
3. miejsce | Mikołaj Mirecki | Opowieść o wodnej przeprawie metalowego kolosa | Agnieszka Kowalik | LO w Kleczewie | Akademia Kształcenia Wyprzedzającego |
Wyróżnieni nauczyciele
Mgr Halina Doktór – Szkoła Podstawowa w Sośniach
Mgr Anna Wieczorek- Pajor Szkoła Podstawowa w Sarbicach
Mgr Magdalena Tomczykowska – III LO w Gnieźnie
Prace wyróżnione w obu kategoriach szkół
Imię i nazwisko uczestnika konkursu | Temat pracy konkursowej | Nauczyciel – opiekun projektu | Szkoła | Nazwa projektu |
Zuzanna Wojciechowska | Niezwykła przygoda w kopalni soli | Maria Wojciechowska | SP nr 8 w Gnieźnie | Uczniowskie Laboratoria Informatyczne |
Nadia Ułasowiec | Historia Jana Kity | Iza Okrzesik-Frąckowiak | SP w Wieleniu | Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolski |
Maria Płokarz | Z pałacyku do technikum | Halina Doktór | SP w Sośniach | Cyfrowa Mapa Dorzecza Warty |
Oliwia Banaś | Szklarka Śląska- Moja mała ojczyzna | Halina Doktór | SP w Sośniach | Cyfrowa Mapa Dorzecza Warty |
Klaudia Koziarska | Mały bohater dużego powstania | Halina Doktór | SP w Sośniach | Cyfrowa Mapa Dorzecza Warty |
Mikołaj Sudolski | Bytnarowcy o Stefanii Wodzińskiej | Dorota Szaleniec-Plichta | ZSGH w Kaliszu | Klasy Akademickie |
Monika Pańczak | Ród Vogtów | Iza Mikstecka-Mikuła | ZSUG w Pleszewie | Akademia Kształcenia Wyprzedzającego |
Aleksandra Skrzypek | Historia o biskupińskich pogadankach | Anita Minicka | Technikum w Krobi | Akademia Kształcenia Wyprzedzającego |
Jagoda Siekierska | Wpływ Wielkopolan na rozwój kultury muzycznej w Polsce | Anna Ranke | I LO w Pleszewie | Ligi Przedmiotowe |
Kinga Maciejewska | Matulka polskich harcerzy | Dorota Szaleniec-Plichta | ZSGiH w Kaliszu | Klasy Akademickie |
Rodzaje nagród przyznanych w konkursie:
- za zajęcie I miejsca – tablet
- za zajęcie II miejsca – słuchawki
- za zajęcie III miejsca – głośnik bluetooth
- wyróżnienie – plecak.