Liga matematyczna 2019/2020 #harmonogram
Runda I: Liczby, zbiory
8 listopada 2019, piątek
Grupa I godz. 8.50 | Grupa II godz. 10.30 | Grupa III godz. 12.30 | Grupa IV godz. 14.15 |
LO Nowy Tomyśl | LO Pleszew | LO Oborniki | LO Kalisz |
LO Wieleń | LO Tarnowo Podgórne | ZSE Słupca | ZST Pleszew |
LO Śrem | ZSEO Gniezno | ZSGH Kalisz | ZS Zbąszyń |
LO Złotów | LO Ostrzeszów | ZSP nr 3 Krotoszyn | ZS nr 1 Wągrowiec |
ZS Krzyż | LO Przygodzice | ZS Gołańcz | LO Czarnków |
ZSTE Kalisz | LO Koło | ZS Witkowo | II Lo Września |
Runda II: Funkcje, wyrażenia algebraiczne, ciągi
29 listopada 2019, piątek
Grupa I godz. 8.50 | Grupa II godz. 10.30 | Grupa III godz. 12.30 | Grupa IV godz. 14.15 |
LO Czarnków | LO Pleszew | LO Oborniki | LO Kalisz |
LO Tarnowo Podgórne | LO Wieleń | LO Śrem | LO Złotów |
ZSE Słupca | ZS Zbąszyń | ZSEO Gniezno | ZSP nr 3 Krotoszyn |
ZST Pleszew | LO Ostrzeszów | ZSGH Kalisz | ZS nr 1 Wągrowiec |
LO Koło | ZS Gołańcz | LO Przygodzice | LO Nowy Tomyśl |
II Lo Września | ZS Krzyż | ZS Witkowo | ZSTE Kalisz |
Runda III: Równania i nierówności, układy równań
23 stycznia 2020, czwartek
Grupa I godz. 8.50 | Grupa II godz. 10.30 | Grupa III godz. 12.30 | Grupa IV godz. 14.15 |
LO Pleszew | II LO Września | LO Tarnowo Podgórne | LO Czarnków |
ZSTE Kalisz | LO Oborniki | LO Śrem | ZST Pleszew |
ZSE Słupca | LO Złotów | ZS Zbąszyń | ZSGH Kalisz |
ZS Gołańcz | LO Ostrzeszów | ZSP nr 3 Krotoszyn | ZS nr 1 Wągrowiec |
ZS Krzyż | LO Przygodzice | ZSEO Gniezno | LO Wieleń |
LO Kalisz | LO Koło | ZS Witkowo | LO Nowy Tomyśl |
Runda IV: Geometria analityczna i rachunek wektorów
27 luty 2020, czwartek
Grupa I godz. 8.50 | Grupa II godz. 10.30 | Grupa III godz. 12.30 | Grupa IV godz. 14.15 |
LO Oborniki | II LO Września | LO Nowy Tomyśl | ZS Witkowo |
LO Wieleń | LO Tarnowo Podgórne | ZSE Słupca | LO Koło |
LO Śrem | ZSTE Kalisz | ZS Zbąszyń | LO Krzyż |
LO Złotów | LO Ostrzeszów | LO Przygodzice | ZS nr 1 Wągrowiec |
ZSGH Kalisz | ZS nr 3 Krotoszyn | ZS Gołańcz | ZSEO Gniezno |
LO Czarnków | ZST Pleszew | LO Kalisz | LO Pleszew |
Runda V: Geometria na płaszczyźnie i w przestrzeni
21 kwietnia 2020, wtorek (wideo)
Grupa I godz. 8.50 | Grupa II godz. 10.30 | Grupa III godz. 12.30 | Grupa IV godz. 14.15 |
II LO Września | LO Nowy Tomyśl | LO Kalisz | LO Oborniki |
LO Wieleń | ZSE Słupca | LO Tarnowo Podgórne | ZST Pleszew |
ZSEO Gniezno | LO Śrem | ZSGH Kalisz | ZS Zbąszyń |
ZS nr 1 Wągrowiec | ZSP nr 3 Krotoszyn | LO Ostrzeszów | LO Złotów |
LO Przygodzice | ZS Krzyż | ZSTE Kalisz | ZS Gołańcz |
ZS Witkowo | LO Pleszew | LO Czarnków | LO Koło |
Runda VI: Kombinatoryka, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka
30 kwietnia 2020, czwartek (wideo)
Grupa I godz. 8.50 | Grupa II godz. 10.30 | Grupa III godz. 12.30 | Grupa IV godz. 14.15 |
LO Ostrzeszów | II LO Września | ZSTE Kalisz | LO Kalisz |
LO Nowy Tomyśl | ZSGH Kalisz | ZSE Słupca | LO Wieleń |
LO Śrem | ZSEO Gniezno | ZS Zbąszyń | LO Tarnowo Podgórne |
LO Złotów | ZS Witkowo | ZSP nr 3 Krotoszyn | LO Przygodzice |
ZS Krzyż | ZS nr 1 Wągrowiec | ZS Gołańcz | LO Oborniki |
LO Czarnków | LO Koło | ZST Pleszew | LO Pleszew |