Liga matematyczna 2019/2020 #drużyny

Liceum Ogólnokształcące im. Janka z Czarnkowa w Czarnkowie (MATFIZIAKI)

Trener: Ewa Łyczykowska

Oliwia Barczyńska, Michał Ciesiółka, Bartosz Kaźmierczak, Tomasz Libera, Mikołaj Mumot, Bartosz Orzechowski, Łukasz Walicki, Adriana Wylegała

Liceum Ogólnokształcące im. hetmana Stefana Czarnieckiego w Wieleniu (EKSTREMALNI)

Trener: Grazyna Dolna

Maksymilian Ryżek, Tobiasz Izydor, Łukasz Tymek, Mateusz Mendyk, Jarosław Matysiuk, Damian Piochacz, Jakub Kittel, Mateusz Giś

Zespół Szkół nr 1 w Zbąszyniu – Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Garczyńskiego (MATEMATYCZNE ŚWIRY)

Trener: Łukasz Tarczewski

Aleksandra Kubiak, Weronika Siwek, Oliwia Śmiałek, Dawid Stachowiak, Michał Szelzchen, Patrycja Tomaszewska, Valeriia Zghonnyk

H

Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Obornikach (ARCUSOBORNIKI)

Trener: Anna Krystkowiak

 Aleksandra Wojtkowiak, Jakub Kaszuba, Iga Balcerowiak, Alicja Gärtner, Fatma Goman, Martyna Napierała, Wiktoria Golon, Mikołaj Płócieniczak

I Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica w Pleszewie (ZERO W MIANOWNIKU)

Trener: Andrzej Leśnierowski

Kamil Kałużny, Maciej Karczewski, Piotr Krzyszowski, Dominika Henglewicz, Zuzanna CierniaK, Bartłomiej Biesiada, Izabela Furmankiewicz, Bartosz Matuszewski

Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Józefa Wybickiego w Śremie (GRUPA MATEMATYCZNA)

Trener: Edyta Nowak-Polska

Wojciech Dworczyński, Wojciech Frąckowiak, Bartosz Karman, Mikołaj Krakowiak, Cyprian Matelski, Maciej Nowakowski, Oskar Pankowski, Aleksander Szlachta

I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie w Złotowie (KIRIJCZYCY)

Trener: Dorota Gała

Michał Dropiewsk, Michał Hernik, Robert Kmiecik, Krystian Ożga, Mikołaj Pająk, Jan Salitra, Jakub Szyszymar, Miłosz Wiśniewski

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im. J. Bytnara “Rudego” w Kaliszu (MATEMATYCZNI DESPERACI)

Trener: Elwira Wiśniewska-Walczak

Kamil Kamańczyk, Angelika Chowańska, Patryk Wojciechowski, Krystian Prześniak, Ewelina Spież, Paweł Kliber, Justyna Kuświk, Mateusz Adamiak

Zespół Szkół Techniczno – Elektronicznych w Kaliszu (BIURO OCHRONY RADIANA)

Trener: Inga Skowrońska

Maciej Baran, Mikołaj Małolepszy, Kacper Piątowski, Kacper Rubiński, Damian Kliber, Jakub Kozanecki, Patryk Pałka, Wojciech Piekielny.

Liceum Ogólnokształcące im. K. Wielkiego w Kole (LO W KOLE)

Trener: Lidia Baryła

Zuzanna Dul, Jakub Furs, Karol Kasperski, Kacper Kozerski, Bartosz Budka, Miłosz Budner, Piotr Kujawa, Hubert Przeor

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnym nr 3 im. JP II – Szkoła Branżowa I Stopnia w Krotoszynie (LUDOLFINI)

Trener: Iwona Wojciechowska

Patrycja Kuś, Ewelina Dymarska, Sandra Frąckowiak, Weronika Noculak, Piotr Nowacki, Dawid Lis, Maciej Czaiński, Dawid Ceglarz 

Zespół Szkół im. K. Libelta w Gołańczy (NIEOBLICZALNI)

Trener: Wojciech Pietrowski

Maja Kusz, Sandra Przybylska, Filip Stefaniak, Paweł Kędziora, Dawid Rożek, Adam Wekwerth, Patryk Hałas, Miłosz Jurek

Zespół Szkół Ekonomicznych im. M. Jackowskiego w Słupcy (ASπK-EKONOMIK SŁUPCA)

Trener: Urszula Czarcińska

Maciej Małkowiak, Wiktor Kotarski, Miłosz Sypniewski, Marcin Piątek, Albert Bartyszak, Jakub Kinast, Natalia Matelska, leksandra Gromadzińska

Zespół Szkół  nr 1 w Wągrowcu (GIGANCI MATEMATYKI)

Trener: Barbara Tadeusz-Budnik

Jonatan Maćkiewicz, Michał Radziątkowski, Mateusz Prus, Grzegorz Niedbalski, Mikołaj Wojtecki, Damian Skrzypek, Klaudiusz Mnichowski, Mateusz Powałowski

Zespól Szkół im. Powst. Wlkp 1918-1919 w Krzyżu Wielkopolskim (MATMASTERSI)

Trener: Anna Nawrot

Radosław Borek, Albert Ziemski, Dominika Helak, Patrycja Kasior, Zuzanna Grzebyta, Natalia Swoboda, Gracjan Kąkol, Kamila Brukarczyk 

Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. M. Kopernika w Nowym Tomyślu (EINSTEINY PANI P.)

Trener: Natalia Pawlak

Martyna Kaczmarek, Natalia Grześkowiak, Wojciech Raczkowiak, Ziemowit Lijewski, Adrian Nolka, Adrian Napierała, Karol Roszyk

Liceum Ogólnokształcące w ZSP CKU w Przygodzicach (ŚLUSKI KLOŃSKIEJ)

Trener: Agnieszka Klońska

Wiktoria Trzeciak, Mateusz Nowak, Marika Kopras, Agnieszka Pazoła, Dawid Rybka, Marlena Skórecka, Dawid Tokaj, Jakub Świerczyński

II Liceum Ogółnokształcące w ZS Technicznych i Ogólnokształcących im. Gen. Dr R. Abrahama we Wrześni (MATVETY)

Trener: Aldona Staszak

Małgorzata Łakomska, Julia Fredyk, Milena Horosiewicz, Julia Gołdych, Weronika Kamińska, Damian Tomaszewski, Marcin Wróblewski, Szymon Nowaczyk

Zespół Szkół Ekonomiczno-Odzieżowych w Gnieźnie (EKONOMIKMATHTEAM)

Trener: Monika Winiarska

Zuzanna Walczak, Szymon Kabziński, Weronika Światłowska, Damian Stempuchowski, Dawid Korzępa, Robert Rakowski, Michał Miłaczewski, Mikołaj Łukasik

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Dezyderego Chłapowskiego w Witkowie (LICZYDEŁKA)

Trener: Monika Michalak

Gracjan Broniecki, Michalina Wabińska, Katarzyna Janaszak, Wiktor Śmigielski, Wiktoria Zykowska, Weronika Banaszak, Dominika Banaszak, Mateusz Szczepaniak

I Liceum Ogólnokształcące im. A. Asnyka w Kaliszu (ASNYKOWSKA LIGA MATEMATYCZNA)

Trener: Ewa Dyśko

Maksymilian Lasek, Mikołaj Sobczak, Tomasz Jarmałowicz, Pola Walczyńska, Kacper Bednarek, Wiktor Balcerzyk, Norbert Klessen, Jagoda Józefiak

Technikum nr 1 w Pleszewie (MTEMATYCY Z ZIELONEJ)

Trener: Sara Stefaniak

Jakub Roszak, Daniel Kaźmierczak, Dominik Łyskawka, Alan Kowandy, Ksawery Giera, Anna Wojciechowska, Maciej Sikora, Michał Ratajczak

Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie Podgórnym

Trener: Magdalena Kalemba

Aleksandra Bajek, Bartłomiej Lewinski,Weronika Łuczak, Damian Nowak, Julia Omelan, Patrycja Piasna, Adam Piekarek, Szymon Tylczyński

I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie w Ostrzeszowie (MATKIRIOST)

Trener: Jolanta Olechnowicz

Teresa Franc, Klaudia Janicka, Natalia Iwańska, Zuzanna Mucha, Julia Czerniecka, Miłosz Śmigielski, Jan Masłowski, Mateusz Boroch