Targi Edukacyjne Poznań 2022. Bezpośrednia transmisja z wydarzeń.

Przed nami XXVI edycja Targów Edukacyjnych w Poznaniu, która odbędzie się już 11-13.03.2022 r. Młodzi Wielkopolanie, i nie tylko, przez 3 dni będą mogli zapoznać się z ofertą szkół i placówek edukacyjnych, posłuchać ciekawych wykładów i wziąć udział prelekcjach oraz wystąpieniach znanych osobistości ze świata nauki i nie tylko.  Współorganizatorem Targów jest Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

Targi Edukacyjne to miejsce prezentacji oferty placówek edukacyjnych – publicznych i niepublicznych szkół podstawowych, ponadpodstawowych, policealnych i wyższych oraz innych instytucji dydaktycznych, działających na różnych poziomach nauczania i w różnych obszarach edukacyjnych.

Targi Edukacyjne to również bogaty program konferencji i szkoleń oraz warsztatów dla nauczycieli, rodziców i uczniów przygotowywanych przez wielkopolskie ośrodki doskonalenia nauczycieli. 

Program Targów Edukacyjnych Poznań 2022

/źródło: https://edukacja.mtp.pl/pl/

Transmisję z wydarzeń, które będą miały miejsce podczas Targów Edukacyjnych Poznań 2022 zapewnia Projekt Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2020